Kızkalesi Pınar Apart Otel – Kızkalesi’nde Uygun Fiyatlı Apartlar

Kızkalesi Pınar Apart Otel – Kızkalesi’nde Uygun Fiyatlı Apartlar
A+
A-

Kızkalesi Pınar Apart Otel, 1+1 2+1 3+1 apartlarıyla hem küçük arkadaş grupları hem de büyük aileler için ideal apartlar sunuyor.

Daha önce apart otellerin daha ekonomik olabileceğini, özellikle kalabalık aileler için ideal olduğunu yazılarımda söylemiştim. Bunun sebebiyse mutfak masraflarıydı.

 

HEMEN ARA

+905375753832

Mutfaklı,klimalı, balkonlu odalarında plazma tvsiyle Pınar Apart Otel, uygun fiyatlarıyla Kızkalesi’nin tavsiye ettiğimiz apartlarından biri.  Yok ille denize sıfır bir apart istiyorum diyorsanız, Pınar Apart Otel bunun için de size çözümler sunabiliyor.  İşin güzeli de bu apart otelin yüzme havuzunun olması. Benim gibi üşengeç biriyseniz, ve hergün denize gitmek sizi yoruyorsa, yüzme havuzunu kullanmak da sizin için güzel bir çözüm olabilir.

Kızkalesi’nde Uygun Fiyatlı Apart – Terasta Mangal Keyfi

Yada tek kişisiniz ve kafa dinlemek istiyorsunuz. Ama aynı zamanda da ucuz bir tatil yapmak istiyorsunuz. 1+1 apartlar tam size göre. Pınar Apart Otelden 1+1 bir apart kiralarsınız ve yemeğinizi kendiniz yaparsınız. Hem yemek masrafınız daha ucuza gelir hem de daha sağlıklı beslenirsiniz.

Kızkalesi Pınar Apart Otel Resimleri – Lütfen sliderı kaydırın. Pınar Apart Otel resimlerini sağ üst köşeden büyültebilirsiniz.

previous arrow
next arrow
Full screenExit full screen
Slider

Bu arada resimlerden biraz anlamışsınızdır. Pınar Apart Otel’in odaları oldukça ferah. Çok mutlu, uygun fiyatlı ve harika bir tatil yapmanız dileğiyle.