Kızkalesi Serkans Apart Otel ve Pansiyon

Kızkalesi Serkans Apart Otel ve Pansiyon

FİYAT: 400 ₺ Rezervasyon için sitemizdeki telefon numaralarını aramalısınız.

Serkan Bey sayesinde sanırım Kızkalesi Serkans Apart Otel, Kızkalesi’nde en çok rahat ettiğim otellerden biri. Otelin apart olması nedeniyle yemek masraflarından kurtuluyorsunuz. Gene aynı otele ait Jetskiler sayesinde heyecanlı dakikalar da geçirebilirsiniz. Otelden denize ulaşmanız 5 dk filan sürüyor.

Hem Ucuz Hem Lüks Bir Apart Otel ve Pansiyon

Serkans Apart plajın gürültüsünden ve kalabalığından sizi uzak tutabilecek, ekonomik ve bana göre harika bir otel. Otel işletmecileri Kızkalesi’nin yerlisi olduğundan Kızkalesi hakkında bilmedikleri birşey neredeyse yok. Hem ucuz hem lüks olsun diyorsanız bu oteli seveceğinizi düşünüyorum. Ayrıca otel işletmecileri oldukça sıcak kanlı kimseler. Sırf buna güvenerek evinizde gibi hissedeceğinizi şimdiden söyleyebilirim. Yok ben başka oteller arıyorum diyorsanız kızkalesi otelleri yazımız da ilginizi çekebilir.

Yaz Kış Açık Bir Apart Otel – Serkans Apart Otel

Otel yaz kış açık olduğu için bulunduğunuz şehrin gürültüsünden ve kaosundan bıktıysanız haftasonları kaçamak yapmanız için de uygun olan bu otelde yer bulabilmek için erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. Ramazan ve Kurban Bayramları’nda da açık olan otel sayesinden mutfak masrafınız oldukça düşecek, geniş odaları sayesinde kalabalık dahi olsanız ucuz ve ekonomik bir tatil yapma fırsatı yakalayacaksınız. Otel sahiplerinin Kızkalesi’nin eski ailelerinden olması sayesinde hem Kızkalesi’nde hem de Kızkalesi çevresinde tüm ihtiyaçlarınızı kolayca sağlayabileceksiniz.

Kızkalesi Pansiyonları ve Kızkalesi Otelleri Arasında En Sevdiğim Oteller Arasında

Otel ve pansiyon seçerken belki de dikkat edilecek en önemli şey, temiz ve sessiz olmasıdır. Büyük şehirlerden tatile giderken en çok arzu ettiğimiz şey kalabalıktan ve gürültüden uzaklaşmaktır. İşte bu otel bu konularda size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Deniz manzaralı odaları sayesinde tarihin,doğanın ve aynı zamanda denizin tadını çıkarabileceksiniz. Tabi ille otel denize sıfır olsun, o plajdaki gürültüyü ve kalabalığı seviyorum diyorsanız birşey diyemem.

Kendinizi evinizde hissetmek,sessiz bir tatil geçirmek,yemek masraflarını düşürmek istiyorsanız, Kızkalesi otelleri arasında siz tavsiye edebileceğimiz yegane otellerden biri bu otel. Hem Kızkalesi’ni hem de bu apart oteli seveceğinizi düşünüyorum. Kızkalesi’ni denedikten sonra Antalya otelleri de sizi tatil açısından cezbedecektir. Bana göre ise Antalya kalabalık olduğu için tercih etmediğim bir yer. Şimdiden eğlenceli,harika ve aynı zamanda da gürültüden uzak bir tatil geçirmeniz dileğiyle.

Buraya tıklayarak Serkans Apart Otel 2022 güncel resimlerini görebilirsiniz.