Kızkalesi’nde Balkonda veya Terasta Mangal Keyfi

Bir pansiyon tuttunuz ama mangal yapmak yasak. Bir otel de kalıyorsunuz mangal gene yasak. Nerede kaldı o tatilin verdiği özgürlüğü hissetme meselesi. Artık yasaklardan dolayı çoğu kişi kendi evinin balkonunda ya da bahçesinde dahi mangal yapamıyor.

E ama tatil yapıyorsam o özgürlüğü hissetmem lazım!

İşte tam olarak bunu diyorsanız, kalacağınız otel,pansiyon veya aparta odanızı ayırtmadan önce mutlaka mangal meselesini sorun. Bahçesi var mı,balkonu var mı,terası var mı? Mangal yapabiliyor musunuz? Mangal yapmanız ücretli mi değil mi?

E Kızkalesi’nde günlük kiralık ev kiralarım mangalımı yaparım!

İşte öyle olmuyor. Yeni komşularınız şikayet ederse o mangal size pahalıya patlayabilir. Çoğu zaman apart oteller veya pansiyonlar, mangal keyfi yapabilmeniz için uygun koşullara sahip oluyor. Ama erken rezervasyon yaptırmadan önce bunu konaklayacağınız yere mutlaka sormalısınız.

Kızkalesi Tatilinde Mangal Keyfi

Çoğu zaman sitemizdeki, otel,pansiyon veya apartların sayfalarına mangalla ilgili bilgi ekliyoruz. Ama unutmuş da olabiliriz. O yüzden, yerinizi ayırtırken sormanız en iyisi.

Kızkalesi’nde Uygun Fiyatlı Apart Oteller, Pansiyonlar ve Oteller

Güzel bir tatil yapabilmeniz için en kaliteli ve ucuz kızkalesi otellerini,pansiyonlarını ve apart otellerini sitemize eklemeye çalışıyoruz. Hem Kızkalesi’ni hem de sitemizdeki uygun fiyatlı konaklama tesislerini seveceğinizi düşünüyoruz.

Ayrıca ulaşımının rahat olması nedeniyle, Kızkalesi haftasonu kaçamağı yapmak için de çok uygun bir yer. Özellikle mangal hastasıysanız, sitemizde bulunan apart otellerin veya pansiyonların sayfalarına bakıp, kalacağınız yeri seçerken buna dikkat edebilirsiniz. Daha önceki yazılarımda da belirttiğim gibi, kalacağınız yerin denize yakın olması pek önemli bir mesele değil. Çünkü Kızkalesi küçük bir belde ve heryer denize yakın. Sadece denize de değil. Dolmuşla Mersin’in merkezine ve diğer tatil mekanlarına da ulaşımınız çok kolay. Kızkalesi’nde kalıp, diğer plajları ve tarihi yerleri de rahatça ziyaret edebilirsiniz.

Haftasonu Kaçamağı Yapar Mangalımı da Yakarım

İş hayatınız dolayısıyla, tatile çok uzun zaman ayıramayabilirsiniz. Kızkalesi haftasonları ailenizi yada arkadaşlarınızı alıp, tatil yapmak,kafa dinlemek yada mangal yakmak için çok uygun bir yer.

Güzel, kaliteli ama ucuz, mükemmel ama ekonomik bir tatil geçirmeniz dileğiyle. İyi tatiller yada iyi haftasonları.