Bu da size Kızkalesi
pansiyonlarında,motellerinde,otellerinde veya apart otellerinde daha uygun
fiyatlarla konaklama imkanı sunar.

Kızkalesi Avcı Motel Apart Otel ve Pansiyon

Kızkalesi Avcı Motel Apart Otel ve Pansiyon
A+
A-

FİYAT: 300 ₺ Rezervasyon için sitemizdeki telefon numaralarını aramalısınız.

Yine çok seveceğiniz, Kızkalesi’nin gözdelerinden güzel bir motel,apart otel ve pansiyon. Avcı Motel … Seracettin Bey, Kızkalesi’nde her konuda size yardımcı olmaya çalışacaktır. Eminiz.

Hem Ucuz Hem Lüks Bir Apart Otel ve Pansiyon

Avcı motel plajın gürültüsünden ve kalabalığından sizi uzak tutabilecek, ekonomik ve bana göre harika bir otel. Otel işletmecileri Kızkalesi’nin yerlisi olduğundan Kızkalesi hakkında bilmedikleri birşey neredeyse yok. Hem ucuz hem lüks olsun diyorsanız bu oteli seveceğinizi düşünüyorum. Ayrıca otel işletmecileri oldukça sıcak kanlı kimseler. Sırf buna güvenerek evinizde gibi hissedeceğinizi şimdiden söyleyebilirim.

Yaz Kış Açık Bir Apart Motel – Avcı Apart Motel

Avcı Motel yaz kış açık olduğu için bulunduğunuz şehrin gürültüsünden ve kaosundan bıktıysanız haftasonları kaçamak yapmanız için de uygun olan bu otelde yer bulabilmek için erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. Ramazan ve Kurban Bayramları’nda da açık olan otel sayesinden mutfak masrafınız oldukça düşecek, geniş odaları sayesinde kalabalık dahi olsanız ucuz ve ekonomik bir tatil yapma fırsatı yakalayacaksınız. Otel sahiplerinin Kızkalesi’nin eski ailelerinden olması sayesinde hem Kızkalesi’nde hem de Kızkalesi çevresinde tüm ihtiyaçlarınızı kolayca sağlayabileceksiniz.

Avcı Motel Oda Resmi - Kızkalesi Ucuz Otel ve Pansiyonlar

Kızkalesi Pansiyonları ve Kızkalesi Otelleri Arasında Sevilen Bir Otel

Otel ve pansiyon seçerken belki de dikkat edilecek en önemli şey, temiz ve sessiz olmasıdır. Büyük şehirlerden tatile giderken en çok arzu ettiğimiz şey kalabalıktan ve gürültüden uzaklaşmaktır. İşte bu otel bu konularda size fazlasıyla yardımcı olacaktır.Tabi ille otel denize sıfır olsun, o plajdaki gürültüyü ve kalabalığı seviyorum diyorsanız birşey diyemem.

Kendinizi evinizde hissetmek,sessiz bir tatil geçirmek,yemek masraflarını düşürmek istiyorsanız, Kızkalesi otelleri arasında siz tavsiye edebileceğimiz yegane otellerden biri bu otel. Hem Kızkalesi’ni hem de bu apart oteli seveceğinizi düşünüyorum.

Avcı Motel Bahçe - Kızkalesi Pansiyonları ve Motelleri

1+1 , 2+1 ve 3+1 apartlarıyla ve pansiyon seçeneğiyle, Avcı Motel’de herkese uygun çözümler var.


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.