Kızkalesinde Ekonomik Oteller

Kızkalesinde Ekonomik Oteller

Kızkalesinde ekonomik bir tatil yapmak ve ucuz otel bulmak istiyorsanız, Kızkalesine indiğinizde birden fazla oteli ziyaret etmeniz gerekiyor. Çünkü fiyatlar o kadar oynak ki, eğer iyi bir araştırma yapmazsanız pansiyonlara çok yüksek fiyatlar ödeyebilirsiniz.

Ayrıca internette, Kızkalesinde erken rezervasyon imkanı sunan bir takım otel ve pansiyonlarında iletişim bilgilerine ulaşmanız mümkün.

Kızkalesini seviyorum çünkü orta halli de olsanız, zengin de olsanız size uygun fiyatlarda bir otel veya pansiyonu bulmanız mümkün.

Ben genelde her sene aynı otel ya da pansiyonlarda kalıyorum. Bunun sebebi kendimi daha güvende hissetmem ve her sene kaldığım oteli ya da pansiyonu buradan duyuruyorum.

Otelinize veya kalacağınız pansiyona karar vermeden önce, otelin size sunduğu hizmetleri de sormalısınız. Bazı otellerin bahçeleri var, bazı otellerin bahçelerinde havuz var, bazı oteller ise size ütü dahil bir çok hizmeti sunuyor.

Ben diğer yazılarımda da belirttiğim gibi, pansiyonlarda kalmayı tercih ediyorum. Kızkalesi açıkcası bir pansiyon ve apart cenneti. Hem fiyatları uygun, hem de klimasından tvye kadar pansiyon odalarında otellerde bulunan bütün extra hizmetleri bulabiliyorsunuz.

Hatta kapılarının önlerinde gözleme açan pansiyonlar var. Ve eğer o pansiyonlarda kalıyorsanız, yemek hizmetlerinden daha ucuza faydalanabiliyorsunuz.

Otellerin yanı sıra bazı pansiyonlar da Kızkalesi çevresindeki tarihi mekanları gezmenizi sağlayacak turlar sunuyorlar. Bazı pansiyonların eğlence mekanları ile anlaşmaları var. Ve bu eğlence mekanlarından indirimli olarak faydalanabiliyorsunuz. Otel ya da pansiyon hangisini seçerseniz seçin, denize yakın olmasına özen göstermenizi tavsiye ediyorum.

Ancak fazla gezmeyi düşünüyorsanız, anacaddeye yakın bir oteli de tercih edebilirsiniz. Kızkalesi anacaddeden geçen dolmuşlara mersinin bütün yerlerine ulaşabilirsiniz. Tavsiyem, Kızkalesinde tatil yapıyorsanız, her gün mersindeki farklı bir plajda denize girmeniz. Kızkalesinin plajı belki de gördüğüm en güzel plajlardan biri. Ama Kızkalesine çok yakın yerlerde hiç bozulmamış, betonlaşmamış plajlarda bulabilirsiniz.

Kategoriler
Etiketler
Sevgiyi Paylaş